| Viorash a întrebat:

Ce le plac fetelor cel mai mult?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Baietii care scrie corect...si bomboanele cu ardei iute.winking

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Cumparaturile, machiajele, hainele, rozul, accesoriile, baietii frumosi.
Mai multe. laughing

| anutza a răspuns:

In primul rand sa li se acorde atentie si dragoste, sa fie considerate importante si micile atentii happy

| Laura_2393 a răspuns:

Si fetele ca si baiatii au gusturi diferite. Invit-o la un suc intereseaza-te de pasiunile ei asta o va face fericita. Nu e nevoie de o formula magica, fi tu insuti si totul va veni de la sine

| akaa a răspuns:

Este cam greu laughing Depinde daca ai prietena a fi frumos : sa ii dai flori, sa o inviti la un suc (prajitura) Sa iesiti sa va plimbati. si daca sunteti inaintati adica de mult timp impreuna poate si kiss tongue Bafta tongue

| Mikiee a răspuns:

Lucrurile marunte daruite cu suflet. Sau sa mearga la mall. Depinde de la fata la fata. in general ne plac hainele, accesoriile, muzic. pe scurt: muuuulte. big grin

| Laya a răspuns:

Sa le acorzi atentie, sa fi atent la ceea ce iti spun, sa fi dragut, sa le alinti, sa fi genul de baiat pe care-l pot prezenta parintilor, sa le vorbesti deschis. Cred ca asta le place fetelor la un baiat! big grin

| karinka_7246 a răspuns:

Sa fie alintate

| CodrutM a răspuns:

Penisul.

| Fara a răspuns:

Pai... eu find fata...
mi-as dori sa merg in mall de 1000 de ori pe saptamanalaughing, haine, incaltaminte [ mai ales pantofii cu tocbig grin ], mai multe... daca vrei s aiti mai zic trm mesaj ca vrei si iti mai zic da numai daca imi dai funda si vot aicibig grin

| Fara a răspuns:

Fiind*

| MadneSsCat a răspuns:

Baietii care stiu gramatica romana corect, sau care macar stiu sa scrie corect...straight face

| NeluFerchi a răspuns:

Contractiile musculare involuntare si banii. Marea majoritatelaughing