| san3a a întrebat:

Ce le plac fetelor?!?!?!?!?

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Te referi la ziua indragostitilo? flori, bijuterii, haine, ciocolate, poze

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa fie iubite

| Dariusuu a răspuns:

Baietii cool, alearga dupa ei creezand ca-i pot transforma in ingerasi.

Desigur ca sunt fete care iubesc sincer, cand nu exista un interes.

As putea scrie multe ce anume le place fetelor, dar ai vazut unde am vrut sa bat.

O seara placuta.

| duuh a răspuns:

Baietii care nu-s agramati.

| alexutza071 a răspuns:

Bomboanele si florile

| TheGenius a răspuns:

Nimic?

| Bdtd04 a răspuns:

Ciocolata, filmele romantice, florile, ursuletii de plus, si sa fie iubitewinking

| Tyby148 a răspuns:

Sunt 2 tipuri de fete, unele care doresc Bani adica profit... si altele care doresc sinceritate. si fideliate

| Blentes_Elena_1996 a răspuns:

Multe : haine, ciocolata, telefoanele, intalnirile romantice, bijuterii, flori, Dar ele isi doresc sinceritate, sa sa fie iubite, nu abandonate! Funda?

| irinamed2000 a răspuns:

Haine si dulciuri

| bengalezu999 a răspuns (pentru irinamed2000):

Muschi lux si cuculetz daca le ai pe toate astea esti stas