| LoOvE a întrebat:

Ce liceu sa aleg?

In cls 5 media a fost :9.96 (pe sem I la mate am avut 10 si pe al II semestru am avut 9)

in a 6:9.90 (pe ambele semestre am avut 9 la fizica si pe al II sem am avut 9 la romana)

in a 7. 9.90 (pe ambele semestre 9 l romana si pe al II semstreu 9 la chimie)

si in a 8 nu stiu pentru. ca nu o am inca.

La ce profil as putea sa ma duc?

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Pai unde iti place,daca iti place biologia si chimia du-te la bio,daca iti place doar chimia du-te la liceul de chimie,daca iti place istoria si geografia du-te la stinte sociale, daca iti place sa inveti limbi straine du-te la filologie, daca iti place matematica si iti plac calculatoarele du-te la mate-info etc

8 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Wow ai medii foarte mari
cred ca mate-info
sau daca nu-ti place incearca la filologie
stiinte ale naturii, stiinte sociale, bio-chimie...
succes!

| A12NDRA a răspuns:

Pai ai putea incerca Matematica-Informatica.Iti propun sa te documentezi despre liceele de acest gen sa vezi daca este ce cauti tu.Succes!

| lallalle a răspuns:

Eu iti recomand Stiinte ale naturii "chimie-biloogie" este un profil foarte echilibratwinking

| Nolkyz a răspuns:

Unde iti place tie!winking

| Unforgetit a răspuns:

Matematica-Fizica sau la ce domeniu iti place.

| smaty a răspuns:

Cred ca doar tu poti sa raspunzi la intrebarea asta. gandeste-te bine la ce iti place sa faci si alege singur. poti sa iti intrebi profi, ca ei te-au cunoscut timp de 4 ani si si-au dat seama.

| Sk8kOsMyN a răspuns:

La sexologie rolling on the floor)

| dytza a răspuns:

Pai depinde unde vrei tu sa te duci... daca iti place romana du.te la filologie...