| ILoveUSoMuch a întrebat:

Ce lv sunteti la farmerama? Cate mamudele si gologani aveti?(dau fundita la cel care este cel mai detaliat)big grin

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Ador acest joc! Am inceput sa-l joc acum 2-3 luni mi se pare. Si am ajuns la nivelul 24. Am intrat in pasunea salbatica si e asa frumoasa. Mai am putin adica la nivelul urmator pot sa intru si in parc.si cred ca o sa fie si mai frumos. Eu mi-am cumparat si ciubul de clocit.si mai am putin si iau si lana angora. In momentul de fata am in jur de 1800 de gologani si cel mai mult pana acum am avut 3500 de gologani. Acum din pacate sad am decat o singura mamudeabig grin. Am avut prima data cand am inceput jocul 25 de mamudele dar ca prostuta fara sa ma gandesc i-am dat pe toti la roata norocului. Am mai facut si 11 mamudele facand comenzi speciale. La roata norocului am castigat si JACKPOTURI. Eu am 11 nuci, 5 meri, 2 pruni, un par si un cires.Am si cotete de animale...pe toate mai putin vacile.

Imi place mult jocul.Cred ca si tie, nu? Tu la ce nivel esti?

Pa-pa! Si succes in continuare!kiss

7 răspunsuri:
| Andreea_3722 a răspuns:

Lv 17
2765 GG
7MD

| clara1122 a răspuns:

Sunt nivelul 15 am 21 de mamudele si 4 269 de gologani.Sunt la rangul de mic erbivorist.
Funda?

| DeEa_8231 a răspuns:

Pai...eu am level 16 si ma cheama andreeaclaudia1999 si am 974 gologani si 0 mamudele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CIne vrea sa-si incarce MaMudele sa intre pe site-ul www.FarmeramaID.piczo.com Un program care iti poti incarca mamudele! Bafta. eu l-am incercat si merge super facetiva si voi parcut lux!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am leval 80 si 300 mamudele si120 000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam nici un manudel da cologani am 9000

| SnoopDog19 a răspuns:

Buna! Am lvl 89 21 mamudele gologani 100.000 si nu mai am ce sa iti zic