| AndutzaAndu a întrebat:

Ce mama naibii are în ultimul timp TPU de numai erori îmi dă? straight face Acuma mai nou, după ce am răspuns la o întrebare, când am dat click pe "Vreau să-l public", mi-a dat să mă loghez (și deja eram logată). straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu si raspunsul a fost, desigur, pierdut. Deranjant, nu? Sa dai acelasi raspuns a doua oara e ca si cum ai pune un pictor sa picteze din nou un tablou pe care l-a pierdut, lehamite.

6 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Asa face de ceva vreme. Cateodata nu poti sa vezi intrebarea, iti apare ecranul cu ne cem scuze.
Si nu e tot: Am doua raspunsuri la o intrebare si nu pot sa le vad, dar imi apare mesajul cu alegerea rasp bun oh go on.

| AndutzaAndu explică:

@Natalia, da, e enervant, mai ales când știi că răspunsul ți-i... în plop, și plopu'-n aer.

| stejara2 a răspuns:

Ei, de cate ori nu am patit si eu asta...ne cunoastem de mai de demult Andule,dar mi-am schimbat numele pe aici,asa am dorit,la inceput am vrut sa ma retrag total,dar am zis :hai sa mai dau o sansa TPU! Da,m-am logat,am rescris si eu raspunsuri,si nu o singura data ci de zeci de ori, in fine, probleme tehnice ce-si asteapta rezolvarea! Bafta pe viitor!

| AndutzaAndu explică (pentru stejara2):

Sigur nu mă confunzi? big grin

| stejara2 a răspuns:

Nu aveai avatar la inceputurile tale pe aici o persoana mai plinuta cu un halat? Un halat alb, descheiat, si persoana era cu spatele.

| AndutzaAndu explică (pentru stejara2):

Nuu, aveam cu mine prima dată la poza de la profil de aici... tongue