| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancati/beti dimineata ca sa va trezeasca,sa va de-a energie sa zburdati?

9 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

O stacană de vodkă

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Pun in canita de cafea un sfert de cafa, apoi umplu canita cu lapte si adaug 2 lingurite jumate de zahar (lingurite mici).

| MeMeMe97 a răspuns:

Normal ar trebui sa bei lapte dar eu beau 3 in 1 cu lapte

| seby4music a răspuns:

Bataie.

| Castorul a răspuns:

Cafea cu 1-2 lingurite de zahar, depinde cat de obosit sunt. Daca ma simt chiar foarte obosit atunci jumate de cana o beau fara zahar si in cealalta jumatate pun o lingurita.

| IngeraşVerde a răspuns:

Buna.
Eu dimineata beau o ciocolata calda cu clatite / fructe / cereale. Sau daca ma trezesc tarziu trec direct la masa de dupamiaza!

| GoHyeMi a răspuns:

Ceva cu ciocolata de obicei, cereale Ciocapic cu lapte.

| bogdan1793 a răspuns:

Cafea cu 2 lingurite de zahar happy

| stefan_6265 a răspuns:

Red bul...belvita starrolling on the floor