| DracuIa a întrebat:

Ce mancati/beti de obicei dimineata?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cafea cu lapte, si mic dejun. Uneori omlete/oua, alteori... Altceva.

| SilentRain a răspuns:

Cafea

| Dismally a răspuns:

Nu mananc dimineata, eventual un fruct ceva iar de baut apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceai cu biscuiti

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu mănâncă mâncar deloc de dimineață. Mereu îmi cumpăr ceva de afară când ies dimineață și ma duc la muncă îmi iau ceva mereu de la magazin și încep prima ora cu suc și apoi iai dulciuri și atâta. Mâncare când vrea sa mănâncă îmi fac niște nageți niște cartofi pai și gata aia este mâncare nu mănâncă altceva sau miau shaorma foarte iute și mult usturoi și gata. Da mănâncă multe dulciuri îmi gau cips suc fanta aloe Vera mult beau forneti cu gem și mereu alea sunt bestiale forneti cu gem și mere și înainte sa intru în casa mai miau ceva de la benzinărie și gata asta este tot altceva nu mănâncă sau beau. Nu mănâncă de la KFS nici de la McDonalds.

| VMarceline a răspuns:

Nu mănânc dimineața pentru că mă trezesc după 12 (•‿•)

| anonim_4396 a răspuns (pentru VMarceline):

Insomnia confirmed

| MoniAdi100 a răspuns:

Eu mănânc ori o omleta si niște legume, ori un iaurt cu fructe/de băut, ori 2 felii de paine cu unt si gem