| HanszmR a întrebat:

Eu as vrea pe viitor sa-mi imbunatatesc viteza si rezistenta. Voi ce mancati sau beti inainte de antrenamente pentru a va da mai multa energie?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde,cand fac cardio consum carbo,niste fructe sau miere,bag cardio HIT
Cand fac culturism =proteine suplimente, snitele de porc, peste, inainte de a face antrenamentul este important, dar poti consuma proteine + carbo pentru energie
dar dimineata lapte cu cereale obligatoriu
singura energia instanta care o putem folosi sunt carbohidrati