| ruzycciocolata a întrebat:

Ce martisoare dati la profesoare?

5 răspunsuri:
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Le dau niste buruieni laughing. Doar la profesoarele de care ma simt mai atasata le dau martisoare laughing.

| Daiiiy a răspuns:

Eu le dau flori, adica sa nu te gandesti ca le aduc buchete, le dau la fiecare o legatura de ghiocei.Doar la o profa de care imi place o sa-i dau altceva happy

| xDidi a răspuns:

Eu prefer sa le dau brose. Stii tu, cu ceva aparte (mai speciale). Nu cumpar cine stie ce cadouri. Dar ma gandesc ca na...doar un simplu martisor. Cel mai bine, discuta si tu cu fetele din clasa. Sau cu mama ta.

| selectxd a răspuns:

Din astea de 1 leu :) da si tu un vot aici te rog frumos : http://www.csservers.ro/evidenta/join.evostrike.ro

| SelenaJ a răspuns:

Salut. Ne-am gandit sa le cumparam esarfe, iar profesorilor cravate happy.