| RoxAnana a întrebat:

Voi mai dati martisoare fata la fata? de ce? ce parere au baietii despre asta?

Răspuns Câştigător
| TeooTeo a răspuns:

Nu martisoare happy
bratari facute din ata rosie si alba ca sa poatre noroc happy
byelove struck

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Cand eram mai mica,dadeam, dar acum nu. Daca e iau bratari din aceleathinking Si nu dau tuturor colegelor, doar celor cu care ma am bine...Baietii:n`au nicio parerehappy

| Patricia a răspuns:

Da dau... ce le pasa baietilor? Doar nu vor si ei martisoarelaughing

| 5SOS a răspuns:

Da eu mai dau la prietenele mele din clasa.Baietii ne dau noua martisoare, dar nu s-a intamplat vreoadata sa fie suparati ca nu primesc si ei.Este normal sa dai martisoare, chiar si cei care au 24 sau chiar mai mult isi dau martisoare.