| MIDnightMoon a întrebat:

Ce meserii as putea alege, daca vreau ca principal domeniu : arta ( muzica, desen, literatura sau actorie ). Ce meserii as putea alege?

3 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Meh, mi-ar plăcea să ştiu să desenez, dar dacă aş putea alege şi să mă pricep destul la toate, aş alege domeniul desen.

| iSimo a răspuns:

Profesor de muzica, actor, profesor de limba romana ..sau pictorwinking dupa parerea mea ...depinde oricum ce-ti place cu adevarat sa faci si pe viitor happy

| leonis99k a răspuns:

Actor mai bine sau cantaret