| PsihoHelp a întrebat:

Ce mi puteti zice despre Lockerz?

3 răspunsuri:
| Viper_1588 a răspuns:

Lockerz este un site unde iti poti procura premii, facand ptz(le poti obtine uitandu-te la videouri)

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

Salut,
scuze de deranj,

Ofer invitatii pe Lockerz, un site ofera puncte daca navighezi pe el (intrare zilnica, sondaje, videouri)
Cu punctele adunate vei putea comanda premii ca:
- Ipoduri de la 4Gb la 64Gb (chiar si touch)
- Console (X-box 360, PS3, PSP, wii), jocuri
- Laptopuri si Mac-uri
- Tricouri, bluze, bratari
- Bani trimisi pe Paypal si Carduri cu care poti cumpara de pe Amazon.
Este 100% legal si legitim. Lockerz.com este o societate inregistrata in SUA ca Lockerz SRL. Seful este Kathy Savitt, seful de la Amazon.com si fostul sef al American Eagle Outfitters. In plus, lockerz.com este finantat de Liberty Media Corporation, una dintre cele mai mari companii media din SUA. Pentru dovezi exista numeroase filme pe Youtube care atesta legitimitatea site-ului.

Deoarece este foarte popular(are o comunitate de circa 6 milioane de oameni din intrega lume), daca doriti sa va alaturati vei avea nevoie de invitatie.
Daca doresti o invitatie te rog trimite-mi adresa de mail pe care vrei sa o primesti.

| ramo96 a răspuns:

Daca vrei invitatie ( doar asa te poti inscrie ) lasa-mi un mesaj