| Aliiiin a întrebat:

Ce parere aveti despre lockerz? Scam or True? Ce zice-ti? fundita la primul!

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Eu mi-am primit Macbook White :)
Uite aici mai multe premii primite de romani: http://lockerzromania.eu/forum/index.php?board=2.0

7 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

True. De ce ar fi scam? Este si un forum in limba romana unde membrii lockerz arata ce premii au primit. Daca ar fi scam, nimeni n-ar primi premii si n-ar mai fi atatia membrii.
http://lockerzromania.eu/forum/index.php

| BisUltras a răspuns:

Ai sanse foarte mici sa castigi un prieten joaca de 4 luni si are 5000 de puncte si nu a castigat nimic

| Bubuletz a răspuns:

Eu cred ca este true.Acum 2 zile a fost reedem si intr-adevar nu s-a prins cine stie ce la noi in Romania dar am citit pe forum http://lockerzromania.eu/forum/index.php ca la alte reedomuri s-au prins pana si laptopuri Macbook.Nu stiu ce sa zic.EU la acest reedem am prins doar un wallpaper.Citeste pe forum te va ajuta.Bafta la PTZ!

| Aliiiin explică:

Draga andim am vazut unboxing-ul tau de pe youtube si as vrea si eu!
apropo cate ptz ai? a si apropo se mai dau tricouri?

| Karamel a răspuns:

Pai nu este scam, cunosc persoane care au primit, dar este foarte greu de ales premiile ca se golesc imediat in 10-20 de secunde straight face din pacate

| ciripitoru a răspuns:

1. Login Zilnic-2 PTZ
2.Raspuzi la o intrebare zilnica, la care nu conteaza raspunsul-2 PTZ
3. Dai o invitatie-2 PTZ
Siiiii, daca dai 20 de invitatii, devii Z-Lister. Ce este Z-Lister? Este un fel de V.I.P.In loc de 2 PTZ primesti 4 la oricare dintre metodele mentionate mai sus.
Daca devii Z-Lister primesti si un tricou cu Lockerz.

deci da. e true

| CaBrOn a răspuns:

Lockerz mi se pare cel mai de incredere... si chiar e ceva legal cinstit, nu te pacaleste nimeni. Cea ce este descurajator este ca tara noastra nu prea castiga, fiindca nu prea avem multi utilizatori, si de aceea noi suntem intr-un fel in infioritate numerica daca pot spune asa in fata altor tari. Acum depinde si de norocul tau sau de perseverenta. Mult succes in continuare