| LeonardoDiCapra a întrebat:

Ce mi se intampla al barn buddy? azi cand am ajuns de la scoala am deschis compu' si am vrut sa intru pe barn buddy[bb], dar nu mi se incarca nimic! nu stiuh de ce! Am incercat sa intru pe hi5 unui prieten si sa intru pe bb de la el. ce sa vezi?! a mers[de pe compu' meu bineinteles]. asta m-a facut sa cred ca nu calculatorul meu este vinovat! cred ca vinovat sunt totusi eu, deoarece ieri ca sa fur de la un vecin am dat click pe ferma mea»Quality»Low»apoi click pe ferma unui vecin»Quality»Hard [sau Hight(nu mai stiu)]si nu a mers sa fur...in fine. dar acum nu ma mai lasa sa intru nu mi se incarca. CE SA FAC? DAU FUNDA DOAR HELP ME PLEASEEEEE!

3 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra explică:

Nu mai9 gatha s-a rezolvatwinking multumesc oricum oolt celor ce m-au ajutatwinking daca vretzi...denis_bad_boy73 si suntem amiciwinking >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca diavolii sunt de vina. http://scurt.eu/76

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denis scumpule lasate de Bb