| daniel10vasilca a întrebat:

La jocu barn buddy pe hi5. De ce daca cineva imi trimite o invitaite sa fiu vecin cu el (la notificari) cand dau click pe " Deveniti Negustori" imi intra in joc si zice ca nu sunt prieten cu utilizatorul dar eu sunt prieten (pe hi5) cu el. Si ori pe cine vreau sa invit sa-mi fie vecini zice ca nu pot pentru ca nu imi este prieten. Va rog ajutati-ma! Pot sa remediez asta? Sa numai zica ca nu imi este vecin?
Help!

Funda+Votwinking

Răspuns Câştigător
| Mimi_4489 a răspuns:

Pai este o eroare de la ei asa patesc si eu.Dai un restart la Barn Buddy si poate se rezolva.nu garantez dar posibil sa mearga. Fundabig grin