| 123Valentin123 a întrebat:

Ce minecraft imi merge pe:
- Procesor Intel(R)Pentium(R)D CPU 3. 00GHz 2. 99GHz

-RAM 1. 00GB

-32 bit

-Placa video GMA3000.

Răspuns Câştigător
| floppy98 a răspuns:

Pfff, procesorul e bun ram cam slabut si placa video nu am auzit in viata mea de ea... nu ar strica un mic upgrade, incearca ceva need for speed-uri most wanted (2005) carbon 2006, call of duty modern warfare 1 cred ca iti merge, age of empires 3, don't starve, nfs world

| 123Valentin123 explică (pentru floppy98):

Mersi esti de treaba.

3 răspunsuri:
| floppy98 a răspuns:

1.7.2 da placa video cred ca e integrata si nu cred ca tiar merge si un shader da alte moduri da. daca vrei sa il downloadezi ia-l de pe teamxtream

| 123Valentin123 explică (pentru floppy98):

Nu merge.Dar alte jucuri mai stii.