| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Ce naiba sa fac.Ca ma plictisesclaughingrolling on the floor

Muzica nu stiu nimic nou. Ziceti si o mel fainalaughing

Mess...rolling eyes. Stau da tot ma plictisesclaughing

Jocuri nu mai am 2 anisorilaughingwhistling

Fuundalaughing!love struck #

7 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Uite-te la un film sau un serial.

Asculta muzica : Rihanna - What's my name

Rihanna - Only girl

Voltaj - Wanna be free

Blaxy girls - Daaaa

Narcotic sound - dansa bonito.

Jocuri [chiar daca nu ai 2 ani;)) poate iti plac ] : www.ladypopular.ro

Sims

Zoo tycoon.

Citesti si tu o carte!

| mefree2fly a răspuns:

Daca tot te plictisesti. poti sa-mi cauti si mie ceva despre minoritatiile din Transilvaniabig grin laughing

| Veroniquest a răspuns:

Pai asculta Greyson Chance-Waiting outside the lines...nu cred ca ai auzit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril lavigne - what the hell

| bibyyy143 a răspuns:

Bazi - pitipoanca!

| Amy_5230 a răspuns:

laughing paii

muzicaa: Rihanna-only girl... love the way u lie partea 2...

Jocuri poti sa te joci imvu nu stiu daca ai auzit dar e superr :X

si cam atat nu am acum imaginatie laughing

| Elzee a răspuns:

Uite mel asta spike - ultimul om, si asta scrii pe youtube frikitona... sper sa iti placa pup dulce