| DaileyRedHeart a întrebat:

Ma cam plictisesc cateodata cand stau la calculator si nu stiu ce jocuri sa ma joc.Imi ziceti si mie ce jocuri as putea sa ma joc pe calculator?(online/pe internet)

2 răspunsuri:
| ShaDoW11 a răspuns:

Iati metin2.ro tongue
Sau ccrie pe google : "powersoccer", fa-ti un cont si incearca`l.

| Bionic a răspuns:

Pai eu ma joc mai mult pe hi5 (barn buddy), dar si pe PC cum ar fi: NFS Carbon, NFS Undergroun 2, GTA San Andreas... Dar si pe net cum ar fi : World of Warcraft (trebuie Downloadat si facut cont big grin), GTA San Andreas Multiplayer (trebuie Downloadat un patch pentru a juca pe net si desigur sa ai jocu)... Fundabig grin