| Music4adeline a întrebat:

Am rubeola ce sa fac sa nu ma plictisesc
in afara de sa stau pe mess, sau sa ma uit la film
ziceti mi va rog
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anastasiaaa a răspuns:

Suna-ti prietenii.citeste o carte cu un subiect interesant chiar daca poate nu iti place sa citesti,lucreaza manual (cusut, desenat, etc) si.nu stiu gaseste un serial interesant cu multe episoade. daca vrei am cateva recomandari. succes happy

8 răspunsuri:
| Felix65 a răspuns:

Sa citesti o carte buna!

| Bezea a răspuns:

Începi să te uiți la anime. Poți începe cu Phantom Requiem for the Phantom

| Archdaemon a răspuns:

Citeste o carte.

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Poti citi o carte. Eu iti recomand cartea,, Doi ani de vacanta'' de Jules Verne. E plina de aventura si actiune.

| mystery1girls a răspuns:

Incearrca aici
http://sangesitrandafiri.wordpress.com sper ca te'am ajutat

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Cauta pe cineva cu pojar sa va jucati amandoi mingiabig grin

| KriSt3n a răspuns:

Cheama pe cineva pe la tine. thinking Care a facut deja rubeola si jucati.va remi, carti etc. Joaca jocuri video.sunt n solutii acu` depinde ce iti place sa faci. happy

| Denyyy_1318 a răspuns:

Sa citesti o carte care sa te determine sa iti ocupe tot timpul. Ce iti place sa citesti? Ce varsta ai pot sa iti dau exemple de carti... big grin