| anonim_4396 a întrebat:

Ce note ati luat la examen?happyCum vi s-au parut subiectele? Multumiti?happy

9 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Eu la romana am laut 10!
la mate 58.5[am depus contestatie ptk mie mi-a iesit 61.25]
subiectele au fost ok...in special la romana ca la mate mi s`a parut greut.multumita? hmm depinde...de contestatie

| iuli a răspuns:

Eu am luat 9, 55 la romana si 9, 75 la matematica. Sunt destul de multumita, desi nu-mi dau seama ce am gresit la romana. Subiectele mi s-au parut simple.

| Drinni a răspuns:

La romana am luat 9.80 si la mate 9.65, eu zic ca subiectele au fost cam grele, mai ales la mate cu albina aia dar eu zic ca pana la urma a iesit binebig grin

| lorenica12 a răspuns:

What? cum vi s-au subiectele? repeta intrebarea

| unknow a răspuns:

9.50 la romana :d [ a fost ssooooper simpu]
si 9.10 la mare :-s... a fost mai greutza asa,...

eu zic ca e binishor! intru la mate`info cu 9.60 media de admiterewinking/...

uh? ce ai facut? :d

| unknow a răspuns:

Eu sunt din alexandria :d

| Saiko a răspuns:

8.70 la română şi 9.40 la mate. Uşoare au fost, de ce să mint... Păcat cu neatenţia asta. Mulţumită, mulţumită. Cea mai mare medie din clasă-9.05.

| anonim_5469 a răspuns:

Nu va suparati, dar nu va inteleg... Cu peste 9.50 la amandoua si nu sunteti multumiti? :O:O Wake up people! rolling eyes Si inca ceva... Cati dintre voi invatati la oras? raised eyebrows

| ss2sss22 a răspuns:

8.70 la romana si 10 la mate big grin dar tu? ^^Si sunt multumita xD compunerile mai doborat rolling on the floor

Întrebări recente