| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.este cineva pe aici care a dat examen de titularizare pe educatoare? cum vi s-a parut subiectele?

3 răspunsuri:
| aleahimk a răspuns:

Buna ziua! Ati dat examen pentru postul de educatoare?

| georgeta27 a răspuns (pentru aleahimk):

Da

| aleahimk a răspuns (pentru georgeta27):

Si dumneavoastra cum vi S-AU parut subiectele? Se pare ca grele. In a doua intrebare postata de dvs. aici se face acordul cu substantivul,, subiectele ", substantiv la plural, deci se scrie/zice :,, Cum vi S-AU parut subiectele? ". In ziua de astazi toti vor posturi in invatamant, dar nici sa scrie nu stiu. Dupa ce ca e tara de rapa, o sa se scufunde de tot. O zi buna sa aveti si la cat mai putine greseli de scriere!