| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Ce nume sa imi pun la Facebook? Ma cheama Dani, sunt baiat si as vrea niste idei! Funda la cele mai multe la restul dau vot!

Răspuns Câştigător
| Dunkelheit a răspuns:

Lol. straight face Parca aveti 3 ani. Daca omu' nu vrea sa isi puna numele real de ce trebuie sa comentati ..Paai: xDany xDany, Dany Black..Nu mai am idei =]]

29 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Ce zici de Danny? suna foarte simpatic

| danielaxyz a răspuns:

Dany L(de la daniel)

| Prunela a răspuns:

Eu una am sfecla, mai demult scama.
Chestii simple si triviale, dar eu zic ca nu e bine sa iti pui numele real, paranoia asta.

| Alsodrfegnha a răspuns:

Nu-ti fa cont pe facebook, is betterbatting eyelashes

| MaNumescCumDoresc explică (pentru Alsodrfegnha):

De ce?

| Alsodrfegnha a răspuns (pentru MaNumescCumDoresc):

Ziceam si eu asa... Facebook-ul nu prea te face destept, ci mai mult te tampeste, dar tu faci cum stii; your life, man.

| Ciocanciprian12 a răspuns:

La facebook nu merge sa pui nume cu caracter sau alte chestii... trebuie sa pui numele adevarat!

| MaNumescCumDoresc explică (pentru Ciocanciprian12):

Dar fara caracter eu vreau sa imi pun!

| Ciocanciprian12 a răspuns (pentru MaNumescCumDoresc):

Off eu am zis ca pe facebook se pune nume si prenume... cum e la mine ciocan ciprian doar nu iti pui acum dany bossul vostru laughing) ce scarbos

| MaNumescCumDoresc explică (pentru Ciocanciprian12):

De exemplu, ce parere ai despre numele Da Ny NuAltcineva?

| Ciocanciprian12 a răspuns (pentru MaNumescCumDoresc):

Ma esti batut in cap?laughing) nu iti merge numele zici sa bagi nume real ...doamne

| MaNumescCumDoresc explică (pentru Ciocanciprian12):

Ba,ai grija cum vorbesti, fiindca numele asta l-am avut si mi-a mers! Asa ca nu mai fii tu ala desteptul, ca nu esti niciun pic!

| Ciocanciprian12 a răspuns:

Astea sunt nume pentru facebook?
pe facebook se pune nume si prenume!straight face

| iUnforgivenx a răspuns:

Numele tau. Este cel mai bine, crede-ma. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar doar cocalarii si pitipoancele isi pun "Dragutzul", "Frumushica", "Pisi" etc. E mai ok sa iti pui numele tauwinking

| Ciocanciprian12 a răspuns (pentru iUnforgivenx):

Da sunt de acord cu tine happy cica dany nu alt cineva laughing ce cocalar rolling on the floor

| MaNumescCumDoresc explică (pentru Ciocanciprian12):

Seaman cu tine, nu? Si apropo, cocalar este tatal tau!

| Ciocanciprian12 a răspuns (pentru MaNumescCumDoresc):

laughing te-ai uitat in oglinda?

| MaNumescCumDoresc explică (pentru iUnforgivenx):

Dar nu mi-am pus nume de genu' asta!

| MaNumescCumDoresc explică (pentru Ciocanciprian12):

Da,sunt cu siguranta mai frumos ca tine! Hey, apropo, n-ai prietena, sau, esti FOREVER ALONE?

| Ciocanciprian12 a răspuns (pentru MaNumescCumDoresc):

Am, normal ca doar nu am 12 ani ca tine rolling on the floor

| MaNumescCumDoresc explică (pentru Ciocanciprian12):

N-am 12 ani, prostule!

| andymacareeena a răspuns:

Dani si Atat, Dani Baiat Finut laughing, Dani Danut, Dani Dragutzu... cam atatea stiu... sper ca ti-am fost de foloswinking.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru andymacareeena):

Băiat Finuţ?
Tu...tu chiar trăieşti?

| Adyta_Ady_1983 a răspuns:

Danyx

| Vladescu_Tano_1993 a răspuns:

Danutza Si Atat

| Vladescu_Tano_1993 a răspuns:

Ma cheama Tano! vR si eu niste nume pentru mine puteti sa imi dati raspuns la feceboo-ul meu:Ryno Kelly Rownald Buhuu.Va multumeskk!))::

| Novacovici_Dani_1997 a răspuns:

Cum s a imi fac un cont la Appel?

| Haarp_AdRian_2002 a răspuns:

DaNy Haarp, Danny, Danny Si Atât, Dany Bââ
Sper sa te ajute!

| Stylle_Ramon_1999 a răspuns:

Ce zici de DaNy Drew