| Bãã_Cosmin_2000 a întrebat:

Ce nume sa imi pun la Facebook? Ma cheama Cosmin sunt baiat si as vrea niste idei!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cosmin + numele tau de familie. Asa e moda acum. Nu mai e ca inainte, pe hi5, cand toti isi puneau fel si fel de porecle.

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Numele stupide de pe Facebook nu avantajează pe nimeni, mai bine scrii numele tău real.

| FaraNume1245 a răspuns:

Credeam ca te cheama Cosmin si esti fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmin si cum te mai cheama. Nu tot felul de tampenii, mai era unul "Sergiu dulce te seduce" (imbecil). Asa ca pune-ti numele tau.

| TURB0X a răspuns:

Numele real.