| Parker a întrebat:

Ce oras ati alege / ati ales / ati recomanda pentru un student? Adicalea care vi se pare a fi mai frumos? Bucuresti vs. Iasi? ( Bucuresti pentru ca e capitala si e mare cu multe oportunitati, Iasi fiindca sunt aproape de el -100km- si Clujul l-am scos ca mi se pare de aceeasi anvergura ca Iasiul).

7 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Bucuresti thinking

| andra1223 a răspuns:

Depinde de ce facultate vrei sa urmezi. Eu, de exemplu, vreau sa dau la jurnalism..asa ca am sa aleg Bucurestiul(pentru ca acolo e centrul mass-mediei si cum ai zis si tu, sunt mai multe oportunitati). Deci, eu zic Bucuresti.

| SabinaRsT a răspuns:

Bucuresti, ti-as recomanda. Este un oras frumos dar foarte aglomerat.

| RedNose a răspuns:

Bucuresti,clar!

Răspuns utilizator avertizat
| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Bucuresti se compara cu orasele mari din Europa, Clujul iar oameni deschisi la minte...dar cred ca Bucurestiul e cea mai buna optiune.

| AlexG2000 a răspuns:

Bucurestiul e cel mai bun acolo gasesti aproape pe toate.