| codrincodrin a întrebat:

Ce pagina sa fac pe Facebook? Sunt in pana de idei. Eu sunt baiat.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Poti face o pagina de fani pentru un film.

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Poti realiza o pagina:
1.despre filme/seriale;
2. sporturi;
3.Jocuri PC
4.despre scoala
5.masini

Trebuie sa ai anumite pasiuni ale tale.Gaseste-ti inspiratia in ceea ce iti place sa faci.happy

| codrincodrin explică (pentru DenisaLuciaBarbu):

Am facut o pagina cu Steaua, dar nu prea am ce sa postez in unele perioade.

| DenisaLuciaBarbu a răspuns (pentru codrincodrin):

Ai postat poze din Europa League? De la meciuri, stadioane, jucatori...Nu trebuie neaparat sa postezi despre Steaua(chiar daca pagina este dedicata in special acestei echipe). Poti sa postezi lucruri si despre alti jucatori... Zlatan Ibrahimovicsmugsmug si golul lui superb:X Gasesti tu idei! Succes!

| Sweety25 a răspuns:

As avea o idee!
Poti sa scrii ceva depsr fete
Gen:
"Nu am nevoie de iubirea ta!"
si pui poze cool
P.S. cele mai cool poze din istorie
le gasesti pe weheartit.com!
sau nu stiu
fundiita?

| pilimon12 a răspuns:

Poti sa faci un bazar adica o pagina unde toti sa posteze ce au de vanzare poti sa faci si bazarul orasului sau satului tau.sau poti sa faci o comunitate. Funda?