| tweety96 a întrebat:

Ce parere aveti ca a venit vacanta? Va bucurati sau nu? Va este dor de colegi si profesori?

11 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

De ce să-mi fie dor când oricum abia a început vacanţa? laughing + că ne revedem la anul şi mă cam doare undeva de ei.

| Bogdan4688 a răspuns:

O urasc pe aia de romana imi vine sa o calc pe cap este foarte rea mai aveam putin si mie personal imi dadea 2 de ce? nu stiu de nebuna dar nu imi e dor de colegi ci ei de mine.

| Dizzyz a răspuns:

Mie-mi place dar totusi mi-e dor de colegi si profesori + ca acolo sunt cateva fete care ma plac dar nu pot da de ele ca sunt la mare distanta.
Decat prin telefon si mess bineinteles dar nu e la fel cand le vezi in fata!

| Shatteredx a răspuns:

Sper sa nu-i mai vad niciodata, nici pe profesori, nici pe elevi

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O să fac o mică incursiune printre amintiri. Eu grădinița am urât-o din toată inima, nu-mi plăcea deloc, nici colegii, nici educatoarele, nici dormitul la comandă, nici că ma îndopa cu mâncare si-mi dadea cu forta, va dati seama ce cosmar am trait la gradinită. N-am fost niciodată mâncăcioasă. La gimnaziu, macar nu eram nevoită sa dorm laughing, mergeam pentru ca trebuia sa merg, nu pentru ca-mi placea. Mă plictiseam. Învătam că trebuia, dar n-aveam o materie preferată in afară de matematică si romană. N-am ramas cu nici un dor ...de nimeni. Până azi, nici nu ne-am mai intânit. In liceu, a fost extraordinar. Păcat de mine că eram prea tocilară si nu aveam timp să chiulesc, ca orice elev. Cu profii din liceu încă tin legatura (mai ales cu fosta dirigă), vorbim si acum. Dar în facultate a fost un VIS! Cei mai frumosi ani, cei mai mirifici. Ăstia nu-i uiti cât trăiesti...
Vacantele? Normal ca le astepti toată viata, chiar daca nu ti-ai facut nici un plan pe "cuprinsul" lor! Vacanta sa fie, distractia vine cu siguranță!

| Crucified a răspuns:

Ma bucur pe jumatate sad mi-e asa de dor de colegii mei! sad

| ionutzul31 a răspuns:

Eu n-am vacanta inca...iti raspund la intrebare peste o saptamana jumate

| tweety96 explică (pentru ionutzul31):

Okhappy spor in continuare pana la vacanta:*

| cosmina92 a răspuns:

O parere foarte buna, da ma bucur de vacanta de colegi da imi este dor de profesori mai putin laughing

| EchipaGuessWho a răspuns:

Mie nu mi dor nici un pic de colegi si de profi ca ma vad cu ei in vacanta iar profesorii mei sunt nebuni.