| dariale a întrebat:

Hey TPU!
Ce parere aveti?
Ati mai fi vrut inca o saptamana de vacanta?
Sau...
Va bucurati ca incepe scoala luni?
Pentru cea mai funny parere dau funda...winking

Răspuns Câştigător
| DruggedCandy a răspuns:

Daca am mai fi avut o saptamana de vacanta as fi facut ce n-am facutlaughing dar pentru ca nu mai avem inca o saptamana nu fac nimic din ce n-am facut, ca o sa fac vara viitoare intzelegii nu?laughingrolling on the floorsi ma bucur doar pentru ca o sa pot sa ma distrez cu prietenii mei la maximum(noi reprezentm originalitatea in scoala) laughing:* fundathinking

3 răspunsuri:
| Lucian02 a răspuns:

Pai nu as mai vreau inca o saptamana dar nici nu vreau sa inceapa scoala asa ca uite solutie de mijloc:
Sa inceapa la anul

| dariale explică:

Sa-mi revad colegii ma bucur, profii deloc, lectiile nici atat, mai ales testele initiale laughing

| Blaire a răspuns:

Cred ca ma bucur doar sa-mi revad colegii, profesorii)))nu-s chiar bucuroasa ca incep lectiile)))