| soare_1895 a întrebat:

Ce parere aveti de acest utilizator?
Am observat ca ieri a fost facut expert TPU si uitati-va cate fundite si cate raspunsuri are: doar 28 castigatoare
Deci ce parere aveti
?
http://www.TPU.ro/utilizator/byqe

Răspuns Câştigător
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Pentru că sunt cel vizat de această întrebare, sunt nevoit să dau unele explicaţii. Într-adevăr, nu cantitatea primează, ci calitatea informaţiilor împărtăşite şi mai dorinţa de a transmite cât mai multe informaţii, lucru pe care îl puteţi constata şi la http://toolserver.org/....../index.php unde sunt trecute cele peste 1000 de articole pe care le-am creat în cadrul Wikipediei în limba română, între care, printre cele mai recente se află articolul referitor chiar la TPU.ro ( http://ro. wikipedia. org/wiki/TPU.ro ). Mulţumesc tuturor celor care mi-au apreciat activitatea!

19 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu si nici nu ma intereseaza motivele pentru care devii expert, dar e dreptul echipei TPU sa numeasca expertii, nu trebuie sa supuna la vot ori sa ceara acordul nostru.
In cazul concret a lui Nccmn nu cred ca ai avut curiozitatea sa ii citesti toate raspunsurile sau macar o parte si nici sa intri pe ro.wikipedia.org si sa vezi contributia lui aici. Poate, daca ai fi facut asta, nu puneai intrebarea. Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Soare, am observat ca mi-ai calificat raspunsul nefolositor si stupid. E dreptul tau, nu-l contest, dar te rog sa-mi satisfaci doua curiozitati:
1. Ce motiv obiectiv ai avut pentru cele doua calificative (nu consider obiective motive de genul "nu mi-a convenit/placut raspunsul" ori "asa am vrut")?
2.Care sunt motivele obiective pentru care ai acordat calificativele folositor si inteligent lui SCVS, care nici macar nu a dat vreun raspuns ci a pus doar o intrebare?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Consider ca este unul din oamenii care merita cel mai mult titulatura de Expert. Pacat ca se gasesc invidiosi care sa-l conteste pe nedrept, fara sa citeasca si raspunsurile lui, numarand doar funditele de la profil. Urat gest, spune multe despre autorul acestei intrebari.

| DiDi a răspuns:

Soare, dupa parerea mea n-ar trebui sa judeci fara sa cunosti. Dupa cum s-a si spus, numarul funditelor este irelevant, important este sa dai ajutorul, pentru ca, nu esti obligat s-o faci. Important e sa ai dorinta aceasta de a ajuta pe cineva, fara ca macar sa-i ceri ceva in schimb, fara sa te ajute cu ceva in viata reala. Incearca sa vezi dincolo de toate, de fundite, de raspunsuri, incearca sa vezi intentiile omului, incearca sa te gandesti ca in loc sa faca ceva pentru el, a ajutat pe altcineva, a contribuit cu ajutorul sau sincer, si cu siguranta va contribui in continuare cu ajutorul sau neconditionat.
Asa ca, din inima te felicit, nccmn, felicitari pentru ajutorul pe care-l dai fara ca macar sa ceri ceva in schimb, iti multumesc ca esti aici, alaturi de noi, si iti doresc tot succesul din lume, bravo!

Abh
| Abh a răspuns:

Felicitari~

| Razvan a răspuns:

Omule, nu mai judeca dupa aparenteoh go on
Ce a facut si ce face omul ala te ajuta si pe tine, asa multumeste-iwinking
Nu te-ai saturat de pustii cu mii de raspunsuri "Da" "Imi place"straight face
Pentru ca eu da.Trebuie sa te implici neaparat intr-un scandal pentru a fi celebru.Nuoh go on
Si poate, intr-o zi vei lua articole scrise de el.Asa ca, mai usor cu criticaraised eyebrows

| SweetCandy a răspuns:

Ce utilizator?
Oricum sunt reguli pe acre nici eu nu le inteleg si asta este un subiect demn de a fii dezbatutstraight face insa...

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai expertul; TPU nu consta numai in castigarea funditelor ci si daca raspunsul sau este folositor, stupid, amuzant uitete aici poate o sa-ti dai seama:
http://www.tpu.ro/blog/?p=134
Fundaaaaaaaaaa` :>:>>:
Pleaseeeeeee :">:">:">:">
Ti ruoggg funditsSaaaa sper ca tema jutat
PLuss ca-s primaaa :">:">:">

| Ea12345 a răspuns:

Ce pot spune eu acum, in afara de,, Bravo lui!"?

| Emena a răspuns:

Si ce daca? Bravo lui.Cred doar ca esti gelos pe el.Raspunde si tu la intrebari si poate o sa devii si tu expert happy

| Sin a răspuns:

Nu conteaza cate funde primesti, conteaza raspunsul pe care il dai si cat de folositor e.
degeaba cersesc unii funde daca dau un raspun care valoreaza 0, raspuns dat adesea doar de dragul de a adauga la sfarsit un "funditaaaa?:X " enervant.

| Klara a răspuns:

I-auzi ma. 28. Eu am 55batting eyelashes
Hihihihi. devil O noua sansa pentru un nou expert.
D'ooohhh.

| romanionu a răspuns:

Lasa ca am vazut si eu expert TPU fara fundite si mai era si Metin-addicted

| andreii2 a răspuns:

De cine e vorba'?

| vlaaddd a răspuns:

Nu e problema ta, nu e problema noastra.

| デイダラくん a răspuns:

Exp TPU se fac nu prin fundite, ci prin exprimarea deosebita, vocabularul ales si bucuria de a. i ajuta pe ceilaltihappy

| Hombre a răspuns:

Felicitari @nccmn nu trebuia sa te explici ci trebuia nemultumitul sa stie cum si pentru ce se acorda statutul de expert.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere sa avem? Ca fiecare ar trebui sa fie preocupat de evolutia proprie! Iar daca ai vreo nedumerire, inainte de orice, ar fi bine sa urmaresti postarile celui despre care intrebi. Ele justifica gestul administratorilor de a-l numi expert!