| alynatheone a întrebat:

Ce parere aveti de antivirusul "Microsoft Security Essentials"?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E excelent, imi protejeaza pc-ul 100%.

| mgtow a răspuns:

Cel mai bun.

| mgtow a răspuns:

Ups scuze dar nu mi-am dat seama ca am scris de 2 ori.

| aBunnyMind a răspuns:

Eu il am si sunt multumit de el m-a scapat de virusi pe care avast nu ii gasea are asa numitul motor kaspersky, are aceeasi rata de detectie asemanatoare lui kav 2011
am avut si kaspersky si avira ( variantele platite cu licenta) si inca le mai am dar din curiozitate am instalat Microsoft security essentials (nu fac reclama competitiva) dar testandul o luna am ajuns la concluzia (dupa mine) ca este un produs competitiv tuturor antivirusilor gratuiti si cu plata ( kaspersky si symantec au pus gand rau pe Microsoft pentru produsul acesta, si nu e doar de ochi frumosi avand in vedere ca au pierdut cateva procente fiecare in materie de marketing ).

| jaguar12 a răspuns:

Am avut si bit defender, kaspersky, avira si avg pe windows 7 dar cel mai sigur am fost si am ramas cu Microsoft security! gandeste-te putin: cei de la Microsoft creeaza windows-uri si nu pot sa le apere? nucred asta! sper ca te-am ajutat:Funda!