| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre antivirusul Microsoft Security Essentials? Il foloseste cineva? Este multumit de el? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu.e slab, si daca cineva intr-adevar doreste sa iti intre in calculator o face fara bataie de cap!
atata timp cat il foloseti doar pentru siteuri inofensive Microsoft Security Essentials e bunicel ...adica protejeaza majoritatea trojenilor sau programelor spyware!
Dar la atacuri majore e depasit ...si iti recomand norton, sau kaspersky!
Nici ele nu sunt 100 % dar au o mai mare siguranta a datelor

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Daca il ai cu liceenta este super ok

| denyiuly a răspuns:

Da este foarte bun.eu il folosesc si sunt foarte multumita de el. sper ca te-am ajutat

| unkspace a răspuns:

Nu este asa bun.este cam slab...cel mai bun considerat este avast! antivirus...si il gasesti usor sa il descarci de pe net full