| Chion a întrebat:

Ce parere aveti de blogul meu? http://crocodillulvostru.wordpress.com

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

E interesant, mie imi place, o sa-l bag la favorite.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si mie imi place, e super...

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Nu va mai saturati de embed de pe youtube?

| boooooring a răspuns:

****i blogu m-ati... nu sti cum sa-ti faci reclama... pisamas pe tine de copil fara viitor

| Chion explică:

Daca ai blog pe wardpress vreau sa vad si eu.lasa pe blogul meu un comentariu sa intru si eu pe blogul tau.mss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ca nu-i prea impopotonat, este decent facut cu simt creativ, e k-lumea dar si hitt-ul baiat de krtier de formatia Basescu e tare amuzant, felicitari happy

Întrebări recente