| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii cu acest viciu http://crocodillulvostru.wordpress.com/2009/05/19/joaca- la-aparate/

Răspuns Câştigător
| cotzobel a răspuns:

Dan daca tot vrei sa iti faci "reclama"la blogul tau personal de ce nu pui adresa ta la statutul de hi5, pe myspace, tagged, etc sau chiar prin messenger? .trimite la lista ta adresa si dupa aia ei o trimit mai departe...nu iti crea dusmani asa degeaba.pe mine personal nu am deranjeaza, dar vad ca pe altii da...si acum sa rasp la intrebarea ta:am o parere f naspa, pentru ca eu cunosc o gramada de pers are joaca la aparate care pierd sute de euro intr. o zi si vin acasa cu buzunarele goale se cearta si cu familia.si pentru ce? pentru niste bani care ii "castigi" si azi ii ai si maine nu ii mai ai.si odata intrat acest viciu in sange nu mai poti scapa de el, desi incerci cu disperare.

7 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Fi-ti-ar blogu' de ras sa-ti fie, ca m-ai terminat...

| Wtf9000 a răspuns:

Daca continui sa mai "spamezi" site-ul cu blogul tau, poti sa nu mai intri deloc.

| ciupy a răspuns:

Nebuni dar prosti...

| Chion a răspuns:

De ce unii oameni sunt asa de rai?
eu nu raspund la intrebarile la care nu ma pricep sau nu-mi plac.
in fine...

| Chion a răspuns:

Vreau sa stiu cine este de aceeasi parere cu GRiM, si cine nu!
Promit ca daca sunt mai multi cu GRiM pana la ora 22:00 nici nu mai intru pe TPU! MULTUMESC

| Chion a răspuns:

Nu se poate asa ceva.Ai luat coasa in mana si ai chief de cearta sad

| Chion a răspuns:

Multumesc pentru. sfat