| Chion a întrebat:

Ce parere aveti, este bine sa tii cura de slabit asa? http://crocodillulvostru.wordpress.com/2009/05/03/nu-mur iti-de-foame

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu, clip-ul este destul de sugestiv. femeile sunt destul de labile si se bucura de dietele"miraculoase" fara a lua in serios consecintele reale care exista

2 răspunsuri:
| roxi_8971 a răspuns:

Foate amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu-i nimic, vazusem la o emisiune acu' ceva luni o femeie manechin atat de slaba incat puteai sa-i numeri toate oasele prin piele, caci numai pielea-i invelea oasele surprise surprise