| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de : Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez, Avril Lavigne si Ashley Tisdale? Cu ce se ocupa ele acum in general? Faceti-mi topul vostru, la preferinta dupa vedete. Dau fundita!

21 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Miley Cyrus - actrita si cantareata americana ( vedeta Disney );
Demi Lovato - actrita si cantareata americana ( inca, vedeta Disney );
Selena Gomez - actrita si cantareata americana ( vedeta Disney );
Avril Lavigne - cantareata, compozitor, designer si, ocazional, actrita;
Ashley Tisdale - actrita, cantareata si producator de televiziune americana.

1. Demi Lovato
2. Avril Lavigne
3. Miley Cyrus
4. Ashley Tisdale
5. Selena Gomez

Sper ca te-am ajutat!happy

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna,
Miley ---> actrita si cantareata americana
Demi ---> actrita si cantareata americana
Selena ---> actrita si cantareata americana
Avril ---> cantareata, compozitoare, designer uneori mai joaca si in filme
Ashley ---> actrita, cantareata si producatoare de televiziune americana

Ashley
Miley
Selena
Demi
Avil x(

| mymy a răspuns:

Pe cine faci usuratica pe demi?

| thisissolawl a răspuns:

Lady GaGa, Miley Cyrus si Slena Gomez
Emily Osment
Lil Wayne
Ke$ha si Rihanna
Jay- Z
Demi Lovato, Vanessa Hudgens, Avril Lavigne
Ashley Tisdale
Shakira
Puya

| BabalGam a răspuns:

Topul :
1. demi lovato - e cea mai tare
2. selena gomez-draguta
3.ashley tisdale - (no coment)
4. avril lavigne - ( e cam ciudata)
5. miley cyrus - (milka ) e fitoasa. daca o placi inseamna ca ai sub 5 ani

| Fiction a răspuns:

1.Selena si Demi-fete frumoase si demi cant f bine live si nu e usuratica, e viata ei nu avem de ce comenta de ea
2. Avril-nice
3.Ashley-e draguta
4.miley-e o fitoasa

| Roxii a răspuns:

Selena gomez
avril lavigne
ashley tishdale
demi lovato
miley cyrus!
cea mai draguta e selena si simpatica, dupa avril dar cateodata nu imi place stilu ei la unele haine in rest nimic de obiectat in afara de miley ca e un pic cam fitoasa!

| deffect a răspuns:

Miley - o copila... daca taicasu` nu era muzician Miley acum era o anonima

Demi - pentru mine e un nimeni straight face

Selena - la fel ca Demi

Avril - una din cele mai bune cantarete rock love struck o ador

Ashley - la fel ca Avril love struck

| amanda_2725 a răspuns:

Xxxmidensxxx vedetele pe care le-am trecut aici nu si lady gaga, emily osment etc.

| amanda_2725 a răspuns:

Trebuie sa va spun ceva important! Am pus intrebarea asta inainte de imi face cont si contul meu e amanda mai am o intrebare la fel asa doar ca in loc de anonim e amanda intrati acolo si puneti raspunsul vostru ca nu pot sa va dau fundita!

| addicting a răspuns:

Miley Cyrus-idolul tuturor fetitelor mai mici de 10 ani
Demi Lovato-o actrita si o cantareata inca nexperimentata
Selena Gomez-la fel ca Demi Lovato sau chiar mai rau dupa parerea mea
Avril Lavigne-o ador canta tare bine
Ashley Tisdale-in afara de hsm si gemenii nu stiu cum cam nimic
Avril Lavigne
Demi Lovato
Ashley Tisdale
Selena Gomez
Miley Cyrus
primesc fundita?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson
Michael JAckson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ashley tisdale
avril lavinge
selena gomez
miley cyrus
si proasta aia care am aflat de la verysoara mea ca este cuplata cu iubirea mea aerul meu joe jonas si am aflat ca usuratica aia de demi lovato s-a desparti de fratele lui miley cyrus trace cyrus.USURATICA NAIBI!(anonime)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley-cantareata si actritza
Demi-cantareata si actritza
Selena-cantareata si actritza
Avril Lavigne-cantareata
Ashley-cantareata si actritza

Uite topul meu sper sa te ajute si sa nu jignesc pe nimeni

1Miley-e cea mai tare
2Demi-destul de draguta
3selena merge cat de cat der e cam falsa si i-as da un sfat:Ca sa canti ai nevoie de voce, nu de tipete
4Ashley-cam la egalitatecu Selena-dar Ashley nu stie nici sa cante nici sa joace
5avril-cam naspa-asculti o data de doua ori o melodie si deja te plictisesti Plus ca majoritatea cantecelor sunt stupide

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu cred ca eu cred ca toate su nd bune dragute si cunta minunat dar daca ar fi sa aleg eu topul er fi asa :

1.miley cyrus
2.selena gomez
4.demi lovato
5. evril lavigne

toate sund cantaarete buna dar eu o prefer pe miley ca a fi prima in topul meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deffect, d spui asta despre demi si selena, daca crezi asta inseamna ca esti un prost si jumatate. avril este o ratata. o urasc! scrie niste melodii oribile.si are o voce de vaca.de ashley ai dreptate. dar de demi si selena deloc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea despre fete e:
1.Selena Gomez
2.Ashley Tisdale
3.Demi Lovato
4. Avril Lavigne
5.Miley Cyrus
Aceasta e parerea mea despre ele. Nu ar trabui sa va spun dar am auzit ca Miley Cyrus s-a drogat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus este o fata destul de rebela si maturizata. Avril pare destul de enervanta, ceea ce cred ca fanii detesta acest lucru. Demi si Selena Gomez par doua surori de nedespartit, dar totusi, sunt diferite. Ashley Tisdale e foarte draguta, ce are un bar senzational

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac toate dar cel mai mult de selena ea nu are nici un defect! dar Miley nu vreau sa critic dar ea s-a drogat sau poate fi doar o povaste care au spus-o paparatii!
Demi e frumoasa, dar, parca face sfoara pe scena scuze Demi dar asa faci!
Selena v-am spus nu are probleme! E la moda, e frumoasa etc.
Avril Lavinge
e si ea frumoasa dar nu prea imi place stilul ei!

Ashey Tisdale e
frumoasa e la moda dar s-a retras din filmul cactivant Zack si Cody ce viata minunata!
Am observat ca ele cel mai mult se ocupa cu repetatul si moda toate chiar toate cele 5 vedete! Sper ca te-am ajutat pa!

| anycutza [:X] a răspuns:

Dupa parerea mea...lucrurile stau cu totul altfel.intradevar Demi Lovato, Selena Gomez si Miley Cyrus nu sunt inca nexperimentate dar cu toate acestea imi place ff mult toate 3...in special imi place de Demi si Miley
1.Demi Lovato
2.Miley Cyrus
3.Selena Gomez
4. Avril Lavigne
5.Ashley Tisdale phbbbbt

| sellygomezfan a răspuns:

Pai
miley(o actrita de pe disney si cantareata)
demi(tot asa)
selena (tot asa)
avril (e o cantareata)
ashley(tot asa)
acum topul
1. avril lavigne
2.selena gomez
3.demi lovato
4.miley cyrus
5.ashley tisdale