| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de noile promisiuni electorale? http://www.youtube.com/watch?v=pCt7npxB_nQ

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

O mai mare panarama ca acum nu am mai vazut, nici nu stii pe cine sa votezi, nu se gandesc la cei multi si vai de capul lor care nu au ce pune pe masa. Orgoliile lor si lupta pentru putere îi transforma in niste animale salbatice.

| emin3mcosmin a răspuns:

Dati dracul...ca am fost ieri in sfantu gheorghe si ei puneau borduri acum de alegeri.rusine sa va fie.am 16 ani si sigur as putea conduce taralaughing>...nu voi ratati care faceti numai promisiuni...si dormiti pe aparatul de votat...nici nu stiti cate state membre avem... dar stiti sa dormiti si sa faceti bilute... dava dracul de bosorogi...ne mananca criza pe toti si mor pensionari ca nu au ce manca...rusine hoooooooo