| T. AC a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii care nu au emotii, oameni care nu simt in caz de accident nu reactioneaza nu e nimic ce nu poate starni adrenalina in sange.
sunteti de acord cu ei ati fi amic sau mai mult cu unul de acest gen? spuneti-mi va rog parerea voastra

Răspuns Câştigător
| zafrina a răspuns:

Am un coleg din asta in clasa
nicioadata nu sti ce gandeste

e sobru tot timpul

chiar si cand e happy

nu cred ca asta inseamna ca nu trebuie sa fii prieten cu astfel de persoane
trevuie sa le acorzi o sansa
si sai intelegi
cine stie ce sentiment profunde si ascunse au thinking

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta e cel mai intrigant la o persoana. Daca il citesti din prima nu mai reprezinta niciun interes. Ce sens are sa rezolvi o problema al carei raspuns il sti? De ce m-ar intresa ce spune cineva cand fata, vocea si comportamentul il saboteaza?raised eyebrows
O persoana mai rece, mai calculata mai enigmatica e cu mult mai intresantahee hee

| campanario a răspuns:

Acest gen de persoane( nu prea cred ca exista asa persoane pentru ca oricat de tari ar fi, cand le doare ceva, chiar daca nu arata, tot simt happy ) le'as prefera ca amici, pentru ca m'ar inspira. Adica imi plac oamenii stapani pe ei si siguri.INSA cum zice jakarta... nu m'as baza pe ei happy

| coosmin24 a răspuns:

Cred ca as putea sa fiu prieten cu acest tip de persoana, doar in convorbire dar nu sa-mi pun baza il el.

| T. AC explică:

Va rog sa luati asta in serios si tipul este un actor bun sa zic, nu se poate face diferenta intre el si altii e la fel numai ca e mult mai intelegator imi e un amic ff bun dar mereu vad in el un gol imens nimic nu il satisface, foarte rar este tulburat e asa de la un accident de masina maicasa a ramas in scaun cu rotile si el a ramas asa sunt doar curios de parerea voastra (va rog nu luati asta in gluma)

| lily09 a răspuns:

Nu cred ca sunt astfel de oameni, orice om are emotii, doar ca unii nu vor sa le arate din diferite motive pe care ei le considera normale, depinde de caracterul fiecarui om sau de motivele care ii fac sa para fara suflet, pentru ca asta inseamna _un om fara emotii-e un om fara suflet.