| nikol_8225 a întrebat:

Ce parere aveti despre:1. Oana Zavoreanu(Ioana Zavareanu)
2.Pepe(Ionut Pascu)
3.Irinel Columbeanu
4.Monica Columbeanu
5.Irina Columbeanu
6.Liviu Varciu
7.Zac Efront
8. Justin Biber
9.Mylei Cyrus
10. Dragoste
Deci?
fundita

7 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

1.Femeia, cam nebuna dar faina( in o anumita limita)
2.Om ghinionist ca s-a casatorit cu Oana
3.Om bogat care o fost prostit de "monniii"
4. Fata saraca, cand a dat de bine si luat-o in cap
5. Fata care ii copil mic si un viitor rau, din cauza la parinti
6.Barbat care se crede cestio ce gagicar, dar ii ca un semismecher printre tocilari
7.Nu stiu
8. ciudat tipu, dar cu magnet
9. Fata taranca doar ca taranca americanca cu voce si virgina laughing
10. Fluturi in stomac si simtul de a da viata pentru a salva pe cel iubit, ceva ce dureaza 10 ani dupa care intervina, am stat casatorita ata stau si acum

| zanesiprintese a răspuns:

1. o mare mahalagioaica, care nu stie cum sa iasa in evidenta, decat prin prostie.
2. un latino-lover, baietas de cartier
3. un batranel full de bani
4. o taranca(frumoasa!) care a ajuns mare doamna...
5. o copila chinuita si nefericita (daca ai bani nu inseamna ca esti fericit!)
6. un ex manelistlaughing
7. nu stiu cine elaughing)
8. un adevarat cuceritor, sau hipnotizantlaughing) - nu l-am auzit niciodata cantand, dar vad ca lumea de pe TPU e in limba dupa el.
9. hanna montana, o actrita pentru fetite cu fite
10. ceva frumos si cuvintele nu pot descrie, trebuie simtit! Orice descriere este inutila!

| gabi45 a răspuns:

1.idioata disperata dupa atemtie, 2. aproape la fel ca unu, 3.mos care vrea aventuri, 4.curva dependenta de bani, 5. fetita prinsa intre 2 prosti, 6.manelist cu comportament de rrom, 7.actor bunicel, 8.netalentat fara voce, 9. drogata, 10.lucru care se intampla din ce in ce mai rar

| DidiLovesYou a răspuns:

1Tare raubig grin
2Cred ca e un pic cam obsedatbig grin
3E foarte bazat pe el
4Dragutbig grin
7Simpatic
8Imi place in spceial numelerolling on the floor
9O ador:X
10. Dragostea e uimitoare:Xbig grin

| StillAlive a răspuns:

Oana si Pepe - nu sunt in masura sa comentez nimic. Monica si Irinel- interes, tinerete pierduta, naivitate. Zac Efron-nu am nimic de zis, nici de bine nici de rau. Justin Bieber...ma doare capul. Miley a dezamagit multi copii cu mult prea brusca,, maturizare''. Dragostea...va trebui sa o descoperi cu ajutorul unei singure persoane, nu cu tot TPU-ul (o poti impartasi cu noi, in cele din urma).

| kidu03 a răspuns:

1.Nu una foarte buna.Cred ca vrea sa apara la TV.NU e un model de urmat.Categoric nu!
2.Pepe...ironic.
3.L-a fraierit Monica laughing
4.Monica e materialista
5.Irina...un copil care are parte de bani, dar nu si de dragostea parintilor
6.Varciu.cred ca inca tine la Adelina
7.Zac are o voce super tare si e un actor deosebit.
8. Justin, nu stiu.Nu prea ascult muzica lui happy
9.Miley...se drogheaza.Nu imi place! Canta destul de dragut.
10.Nu am trait-o cu adevarat happy

| lucian007 a răspuns:

1.disperata de atentie, 2.canta bine dar nu ma inpresioneaza cu nimic, 3. a reusit in viata da a fost prost ca sa incurcat cu parasuta aia, 4.parasuta luata de pe centura, 5.este un copil inocent folosit ca si o arma in acest divort, 6.prost,7.mda imi place cum joaca nu ii pot nega talentul, 8. talenta are altceva nu, 9.o drogata si o alcolica in acelasi timp, 10.nu stiu ce intelegi u prin dragoste asa ca... funda?