| Dl.Inginer a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care poarta ochelari? Vi se par tocilari?

Răspuns Câştigător
| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

In niciun caz nu poti sa spui ca baietii care poarta ochelari sun tocilari. Pari tocilar, daca porti ochelari de tocilari laughing Intradevar, ochelarii sunt pentru vedere, dar cand alegi ochelari, sa ai grija si de forma lor, pentru ca fac parte si de tinuta unui om. Mie imi plac foarte mult fetele care poarta ochelari, mi se par mai sexy, in niciun caz tocilare.La barbati, depinde de forma ochelarilor, daca vrei sa pari mai serios, mai tinerel, cazual sau sport iti alegi forma potrivita.

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Niciodată nu m-a deranjat că un băiat poartă ochelari.
Nu văd nimic inestetic.
Băieții care sunt tocilari nu sunt obligatoriu și purtători de ochelari.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N are nicio legatura, draga! e un defect de la natura. poti purta lentile, daca esti complexat, dar exista atatia ochelari sexy incat nu inteleg de ce te ai stresa cu asta. zau? altii au cancer, n-au picioare si tu vii cu frivolitatea asta? n ai minte. bucura te de ce ai! eu is o ochelarista mandra de ce am. nu vreau sa te jignesc, doar sa te trezesc la realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie iti sta bine cu ochelari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ati luat o piatra de pe inima, uf si eu port chioambe rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par atragatoriwinking...intotdeauna mi-au placut baietii cu ochelari si cercel in urecheblushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par atragatoriwinking...in general imi plac baietii cu ochelati si cercel in urecheblushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o pereche de ochelari descrie o persoana.

| sleepersev a răspuns:

Dece sa fie tocilari? Doar pentru ca poarta ochelari? Ce crezi ca isi imagienaza lumea? ca s-au stricat ochii de la atata studiat si carti citite? Au ochelari pentru ca au probleme de vedere si gata. Caracterul unui om (tocilar sau netocilar) nu ar trebui sa fie apreciat dupa un defect fizic precum vedere slaba.
Treaba asta se intampla prin clasele 5-8. Nu cred ca se mai pune problema asa la persoane cat de cat mature