| wannabe a întrebat:

Fiti sinceri, ce parere aveti despre baietii care poarta ochelari?

29 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca i-ar purta la spate, as zice ca-s cocalari.
Nu cred ca poarta cineva ochelari de vedere, numai asa, de fite. Ideea e sa alegi o rama care ti se potriveste, cat mai discreta si, in curand, toata lumea se va obisnui cu tine asa...cu ochelari.
Doar nu ti-o veni ideea sa-ti compromiti vederea de frica gurii lumii.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Unii baieti care poarta ochelari chiar le sta bine, apar mai interesanti le da un aer de seriozitate de incredere, si sunt placuti.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Unii baieti care poarta ochelari chiar le sta bine ,apar mai interesanti le da un aer de seriozitate de incredere ,si sunt placuti.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu iti spun sincer ca imi plac aceste persoane.happyLa unii le sta foarte bine cu ochelari big grinEste un accesoriu dragut.Nu stiu de ce unii cred ca daca porti ochelari esti un fraier sau altele happyNu e deloc asa!winking

cami
| cami a răspuns:

Sincer, mie-mi plac. Parca le da asa o nota de inteligenta blushing

| hândel a răspuns:

Pune-ti o poza la profil si discutam. tongue Unora le sta bine. Oricum, daca ai ochelari de vedere nu te face neaparat sa pari un intelectual. Depinde de structura fetei, modelul ochelarilor. Parerea mea.

| wannabe explică:

Ochelari de vedere. scuze ca am uitat sa mentionez

| wannabe explică:

Vai. ce raspunsuri. ziceti wa SINCER ce parere aveti despre cei care poarta ochelari. sunt tocilari.in general nu le sta bine. ORICE!

| wannabe explică:

Ochelari de vedere .. scz ca am uitat sa mentionez

| SweetCandy a răspuns:

Sunt un accesoriu dragut si bine inteles pentru cel care ii poarta si util...deci sunt ok, baietii q ochelarii...chiar fff simpaticihappy

| cristi27 a răspuns:

Eu zica ca nu poti sa iti faci o anumita impresie despre o persoana anume doar dupa faptul ca poarta sau nu ochelari, parerea mea despre oamenii cu ochelari e ca sunt tot oameni ca si noi indiferent de ce tip de ochelari poarta sper ca imi dati dreptate

| alexdop21 a răspuns:

Pai depinde ce tip de ochelari de cum iti sta cu ei, cel mai bine cand te duci sa iti faci ochelari nu te du singur si ia-ti un prieten cu tine dar nu cel mai bun prieten! Cauta sa nu ii arati tu prea multe modele, lasa-l si pe el sa iti arate cateva, pentru ca el te vede de afara, tu esti obiectiv cand e vorba de gusturi si chiar daca tu consideri ca iti sta bine cu ei poate nu e chiar asa

| alexdop21 a răspuns:

Depinde ce tip de ochelari te gandesti sa iei, sau ai, dar daca te duci sa ii schimbin ia-ti unii care sa crezi tu ca iti vin bine, dar ia si un prieten cu tine, un prieten critic, pentru ca el iti poate da cel mai bun sfat in legatura cu asta, pentru ca el te vede de afara, tu ai deja o parerea obiectiva despre tine, asa ca incearca sa cauti bine si nu ii arata tu prea multe perechi sa nu il influentezi

| alexdop21 a răspuns:

Depinde ce tip de ochelari te gandesti sa iei , sau ai , dar daca te duci sa ii schimbin ia-ti unii care sa crezi tu ca iti vin bine ,dar ia si un prieten cu tine , un prieten critic , pentru ca el iti poate da cel mai bun sfat in legatura cu asta , pentru ca el te vede de afara , tu ai deja o parerea obiectiva despre tine , asa ca incearca sa cauti bine si nu ii arata tu prea multe perechi sa nu il influentezi

| alexdop21 a răspuns:

Pai depinde ce tip de ochelari de cum iti sta cu ei , cel mai bine cand te duci sa iti faci ochelari nu te du singur si ia-ti un prieten cu tine dar nu cel mai bun prieten ! Cauta sa nu ii arati tu prea multe modele , lasa-l si pe el sa iti arate cateva , pentru ca el te vede de afara , tu esti obiectiv cand e vorba de gusturi si chiar daca tu consideri ca iti sta bine cu ei poate nu e chiar asa

| mircea a răspuns:

Ca sa te iau in seama trebuie sa port ochelari. Dar daca dau jos ochelarii... nu te vad bine! Asta-i parerea mea.

| mircea a răspuns:

Auzi, Cami? Sa stii ca nota de inteligenta poate sa fie si un 4! Mai vin-o pe la toamna! Raspunsul tau este ok, dar cum este romanul carcotas...Asa de bine pusa la fileu... Pacat de ea s-o ratezi, nu?

| dy a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am despre cei care NU poarta ochelari!

| Milk Swan a răspuns:

Mi se pare ca sunt mai inteligenti, dar si mai modesti, si mai draguti, deoarece mie imi plac oamenii cu mici defecte fizice ( ochelari, aparat dentar fix, mai tocilar... )...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac persoanele care poarta ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sexy si inteligenti. Imi plac la nebunie baieti inteligenti, dar si sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sunt mai culti si mai receptivi...parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par foarte draguti, chiar imi trezesc curiozitatea, mi-ar placea sa am un iubit care poarta ochelari...serios happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca arata ca dracu

| cooola a răspuns:

Nu este ceva iesit din comun, cum se spune cei casre au ochelari sunt tocilarihee hee).nu prea mai tine...doar k eu nu prea am vazut la viata mea baieti cu ochelari.

| AmphetamineGirl a răspuns:

Sunt dragutzi...depinde de fata:X

| vintagegreen a răspuns:

Mie imi plac f mult, mi se par sexy

| hailasa a răspuns:

Mie nu-mi pasa daca peroana pe care o plac are ochelari! Dar conteaza cum aratabig grinfostul meu prieten avea ochelari, si cu toate ca imi povestea ca atunci cand era mai mic isi batea lumea joc de el nu-mi pasa, si prietena mea cea mai buna are ochelari(dar ii poarta doar in preajma parintilorhappy )

| roxanee a răspuns:

Unii sunt mult mai interesanti, al meu si-a pus ochelarii de vreau'n an si are un aer mai enigmatic asa...