| fetitsa de chiocolata... a întrebat:

Voi ce parere aveti de fetele care poarta ochelari?

6 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Nu sunt baiat. dar pot sa-mi dau cu pareareahappypai mi se par ok fetele ca ochelary, adica daca stii sa iti alegi modelul de ochelary e totul in regula.Nu fac nicio diferenta intre cele fara ochelari si cele ca ochelary

lolita
| lolita a răspuns:

Hahaha, vroiam sa vad si eu raspunsul uni baiat dar vad ca este imposibil. eu port ochelari de vedere si imi plac la nebunie. sunt foarte frumosi si moderni. tuturor le-a `placut cum imi sta cu ei.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Nu e nicio diferenta intre fetele cu ochelari si cele farahappySunt okhappyN-am nimic cu`ele mai ales ca ochelarii "de vedere" au inceput sa fie foarte la moda:d. App nici eu nu-s baiathappydar presupun ca am voie sa-mi spun parereahappy
Xoxo(GG[tm])

| Roxy a răspuns:

Al patru-lea raspuns si tot nu sunt baiatlaughing
Scz ca nu sunt baiat dar Sincer mie imi plac fetele cu ochelari pentru ca dau un aer de misterios...Sunt acum Milioane de modele pot sa zic Miliarde de modele de ochelari... Cel putin 1 trebuie sa i se potriveasca daca e fata desteapta si isi alege unul care sa o caracterizeze
Si eu port ochelari si pot sa par inteligenta, serioasa, matura dar si copilaroasa, timida, erotica...etcbig grin
Poate fetelor de mai jos nu le plac pentru ca nu trebuie sa poarte sau nu isi poarta ochelari.
Toti baieti mi-au spus ca nu ma pot vedea fara ochelari pentru ca face parte din personalitatea mea...Deci ori sunt majoritatea baietilor din orasul meu nebuni ori nu stiu eurolling on the floor)
Lorelaibig grinaca vrei iti arat niste fete cu ochelari care arata absolut bestiallove struck(si sunt si destepte si frumoase si cuminti si se si distreaza)
Daca ai ochelari poarta-i sau foloseste lentile de contact(am si dinalelea si le folosesc si sunt chiar ok)
Kiss ya:*

| Lorelai a răspuns:

Depinde de fata, in general nu sunt prea frumoase. Ochelarii de vedere sunt naspa dupa parerea mea. Insa mai mult conteaza personalitatea unei fete asa ca...treci si peste faptul ca poarta ochelari de vedere. Insa mie personal nu imi plac, nu stiu exact de ce, nu mi au placut niciodata.

| karo a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca sunt fete normale. Chiar daca filmele critica persoanele cu ochelari, spunand ca-s tocilare, eu spun ca nu e adevarat, si ca ar putea fi chiar de treaba.