| Ioany99 a întrebat:

Ce parere aveti despre bicicletele pliabile? Care sunt dezavantajele?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt foarte scumpe dar sunt utile ca sa te deplasezi din pct A in pct B. Pentru o plimbare prin parc as alege o bicicleta norma insa

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Slabe ca rezistenta.Bineanteles daca intri in toate gropile.

| soloangel01 a răspuns:

Cu bani aia iti cumperi un scuter! Eu daca as avea bani aia mi-as lua o bicicleta normala...nu ii inteleg rostul, probabil lipsa de spatiu.

| dodoc a răspuns:

Sunt foarte bune le poti lua oriunde
sunt cele mai tari