| Xulescu_6752 a întrebat:

Ce stiti despre bicicletele CUBE? Are cineva una, m-ar interesa sa aud ce parere aveti despre ele?

2 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Io n-am auzit de ele, acum e prima oara cand am vazut una. Par interesante. Cand oi invata sa merg pe bicicleta, probabil o sa-mi iau una

| faranumemomentan a răspuns:

Bicicletele cube sunt foarte bune. recomand... pretul e cam mare dar se merita...depinde si de piesele dupa ea... o bicicleta pentru oras cu piese bune sare de 2000 lei