| Lollipop_1253 a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul http://dulcegarii.ablog.ro? fundita! :*

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Mai trebuie lucrat la el; este destul de dragut, imi plac si culorile.
Multa bafta cu noile postari!

| rRAzvANn a răspuns:

Nu-mi place ablog nici de fel mai bine folosesti blogger sau chiar mai bine wordpresswinking

| ExpertInMuzica a răspuns:

Destul de bine.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Nu ii prea calumea nu cred ca va citi cineva ceva din ce ai scris acolo nici eu nu am citit uitate pe siteuri cum ar fi Apple si ia exemplu la "coperta" ii cea mai buna cale de a atrage cititori, fai un dizain bun si "dulcegari"ce fel de nume este acesta.
Scuze ca te critic dar si presedinti au critici special pentru. a corecta greselile.
Bafta!