| WarriorOfBlack a întrebat:

Ce parere aveti despre colectia Masini de legenda

4 răspunsuri:
| VideoGame a răspuns:

Da pai intr-adevar e buna pentru colectionari dar dupa mine e inca o risipa de bani...Adica pe bune 12 lei pe un ca.cat dela? Nu prea cred ca merita

| WarriorOfBlack explică:

Mie machetuta aia dacia 1300

| WarriorOfBlack explică:

Mie imi place machetuta aia dacia 1300

| alexsegmerean a răspuns:

O mare pierdere de bani...a si doar primul numar este 12 lei urmatorul va fi 24 tongue. mai bine zic nu cumpara.
si ia niste banuzti si cumparatzi niste machete de calitate pentru ca cele de la revista sunt mici straight face si nu stiu ce sa zic. informatiile le gasesti pe net intr-o secunda si mi-se pare ca sunt scara 1/32 cea ce e mic
o buna colectie de machete sunt de la bburago la o calitate buna adica eu am dat 50 de lei pe o macheta la scara 1/24 de la bburagu si este super (un Bugati Atlantic) plus ca la revista sunt masini de-astea naspa
asa ca nu cumpara de la ei si mai pune cativa banutzi si ia ceva de calitate.
Regards ALX.