| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre "DOTA 2"?big grin credeti ca o sa fie pe masura ca dota 1. sa zicem asa? am vazut ca o sa fie 100 de eroi noi...

Dupa cum stiti cu toti Valve a anuntat colaborarea cu icefrog si lansarea a Dota 2 pana in martie 2011.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Depinde, daca o sa fie pay-to-play ca si "Heroes of Newerth" atunci nu o sa-mi fac nici o parere despre el, daca o sa fie free-to-play ca si "League of Legends", atunci probabil ca voi ajunge sa-mi fac o parere foarte buna despre el, odata ce m-oi apuca sa-l joc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E free manehappy

| cezarultau a răspuns:

Dau gratis pe cont steam 40 invitatii dota2, nasu_vadym1@yahoo.com

| DauSiFug a răspuns:

Deocamdata Dota 2 se poate juca gratis, pentru a juca dota 2 beta test gratis intra pe www.joaca-dota.blogspot.com si urmeaza instructiunile.