| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Dota 2? E mai bin ca si primul? Si cam cat ar costa jocul daca stiti big grin

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Nu cred ca a fost nimeni de aici la Gamescom astfel incat sa iti spuna cum e jocul. Pretul banuiesc ca va fi in jur de 15eur (pret oarecum standard pentru toate jocurile Valve).

| alexdo97 a răspuns:

E foarte tare jocul, dupa parearea mea este mai bun decat dota original. Am auzit ca dota 2 va fi free cand va aparea full.