| AdaIoana18 a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea Saracii copii bogati? Care este favorita / favoritul vostru?

11 răspunsuri:
| Good Cat a răspuns:

O tampenie!

| Flavius90 a răspuns:

Pai Sorin.Deoarece el este un foarte bun organizator si il cunosc chiar personal pentru ca a fost la ziua unchiului meu si am stat la masa cu el si am discutat. Este un om socotit. big grin

| bblock69 a răspuns:

Mai bine citeste o carte...
Este mult mai educativ... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorinel normal ca el se descurca cel mai bine, a fost sarac s-a ridicat si stie ce inseamna munca... o urasc pe pitzipoanca aia de roxana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

? Emisiune? Mai degraba,, prostie de showbiz``.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare emisiunea imi place rau si favoritul meu este din aceasta emisiune EMMY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E TARE. emmy e cea mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiunea este super si chiar imi place enorm deoarece si eu sunt cam asa de mofturasa.preferata mea este bianca si copilul de aur

| amy_5949 a răspuns:

Nu ma uit intodeauna

| 123456789101112131417 a răspuns:

Da,este dragut dar fetele sunt proaste rau desi claudiu este mai mic el si cu sorin au creier... cum dumnezeu te duci la hotel sa lucrezi si faci baie