| gummy_4146 a întrebat:

Ce părere aveţi despre telenovela,, Săracii tineri bogaţi"? cea bine caracterizată ia fundiţawinking

Răspuns Câştigător
| ramitzu a răspuns:

Imi place mult. Alejandra imi place cal mai mult mai ales ca se indragosteste exact de iubitul ei real. E o telenovela reusita. Si Lentziu nu stiu despre ce vb tu!winking

2 răspunsuri:
| KatVonB a răspuns:

Parerea mea e ca nrpp arata realitatea in care traim acum...Nu stiu cum as putea sa o descriu mai mult. copiii bogati (nu ineaparat), care isi bat joc de cineva, pan' la urma o patesc si ei ( gen: se intoarce roata). Eu din serial mi-am dat seama ca nu trebuie sa ma intereseze de ce spun altii, majoritatea o fac in ciuda.winking

| MrLentziu a răspuns:

Mi se pare o prostie deoarece au facut asta tiganii manelari numai ca sa isi faca publicitate.pentru ca manelele numai au succes!happy