| KyLerMzQ a întrebat:

Ce parere aveti despre extraterestri?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu cred pana nu vad.

| darrio2007 a răspuns:

Destul de buna.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Doar ca exista si ca eventual fiind mai evoluati decât noi, n)au de gând sa ne atace ci sa ne ajute

| SME a răspuns:

Aceeasi parere care o au si ei despre noiwinking

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Nu știu, nu-i cunosc.-_-

| Danişor a răspuns:

Pai da-mi voi sa te lamuresc din punct de vedere matematic extraterestrii nu exista.Eu nici nu am vazut acesti zisi extraterestii.Nu am o parere buna despre ei.Am vazut documente si ei oarecum vroiau sa ne distruga lumea.Deci raspunsul final nu am o parere buna despre extraterestii!

| NYK4u a răspuns:

Cred ca se castiga bine din povestile/filmele/documentarele sf de genu acesta happy

| Dani22222 a răspuns:

Nu stiu cum fac dar aterizeaza mereu la Americani.