| BabyRosse a întrebat:

S-a descoperit apa pe luna! Voi ce parere aveti se vor dezvolta extraterestri? Credeti ca exista extraterestri? Eu da. Voi?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poate da... poate nu.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu ce sa cred happy50% da si 50% nuwinking

| daniDeeDee a răspuns:

Am vazut pe google. happy

| alecs871 a răspuns:

Ia, vezi ce mai e pe Jetix. Desenele alea sunt mai credibilehee hee

| Stixie a răspuns:

Orice e posibil.Nu sunt prea superstitioasa, dar nici nu vreau sa aberez spunand ca as crede ca exista extraterestri.
Asa cum nu exista nici barbatul perfecthappy

| BabyRosse explică:

App nu neaparat pe luna!

| Enaaa a răspuns:

Pai, noi oamenii spunem ca suntem cele mai intelegente fiinte, dar poate pe alte planete, galaxii, alte fiinte spun ca ei sunt cei mai inteligenti.Nu se stie, sunt atitea sanse ca existe extraterestri ca si ca nu exista, dar nu stim daca vom afla vreo data raspunsul la toate intrebarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.cred ca sunt extraterestri pe luna